[ Akceptuję ]

SMDI

Oferty pracy

Grupa Doradcza SMDI prowadząca działalność w obszarze komunikacji społecznej, ochrony środowiska i inwestycji energetycznych poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. e-PR

(Miejsce pracy: Warszawa)

 Opis stanowiska:

  • prowadzenie kampanii informacyjnych i promocyjnych w Internecie
  • zarządzanie polityką SEM (search engine marketing)
  • prowadzenie serwisów internetowych
  • obsługa PR firmy
  • planowanie i realizacja kampanii dialogu społecznego
  • wykonywanie materiałów prasowych, prezentacji, infografik
  • stała współpraca z mediami
  • obsługa mediów społecznościowych, newsletterów i blogów

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu PR lub dziennikarstwa
  • kreatywność, ambicja, zaangażowanie
  • biegła znajomość obsługi mediów społecznościowych
  • zaawansowana umiejętność tworzenia infografik, prezentacji, materiałów prasowych
  • umiejętność obsługi systemów zarządzania treścią CMS
  • bardzo dobra w mowie i piśmie znajomość języka angielskiego
  • zaawansowana umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
  • wiedza na temat SEO (search engine optymalization) i pozycjonowania (link building)

Oferujemy:

  • pracę w młodym, ambitnym, rozwojowym zespole
  • pracę przy ciekawych projektach
  • elastyczne formy zatrudnienia, w tym miejsca i czasu świadczenia usług
  • pracę w środowisku międzynarodowym

Forma zgłoszenia:

  • cv i list intencyjny w formie prezentacji PowerPoint
  • przedstawienie przykładów realizacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie do dn. 30 sierpnia br. swojego CV, listu motywacyjnego i przykładowych realizacji na adres: praca@smdi.pl

Firma zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

cofnij